Darbai

Ne paslaptis, kad šiaip esu programuotojas. Pradėjau nuo Delphi ir Windows programų rašymo, dabar programuoju web aplikacijas, pagrinde Python/Django. Kai kuriuos smulkesnius darbus (sau, ar pažįstamiems) padarau ir kokia nors jau sukurta TVS (WordPress, pagrinde).

Iki šiol mano reikšmingesni darbai:

www.rokiskiotautodaile.lt – Praktiškai pirmas mano rimtesnis puslapis. Manęs paprašė, aš sudėjau WordPress, uždėjau temą, ją kažkiek paredagavęs, įdiegiau keletą plugin’ų, ir dabar turinį jau prižiūri patys tautodailininkai. Bent jau jų vadovė.

www.obeliai.eu – Mano gimtojo miestelio „naujienų portalas“. Uždėta ir sukonfigūruota tema, yra renginių kalendorius, prenumerata el paštu, bei automatinis naujienų skelbimas į Facebook grupę.

tuokiames.laima.eu – puslapis, skirtas mano vestuvėms. Kol kas ne visa info sudėta, bet jau galima pažiūrėti. O čia tai grynas HTML+CSS+JavaScript.

Kurį laiką dirbant su interneto puslapiais bei šiaip IT sistemom, pastebėjau, kad kai kurie žmonės žvelgia į šiuos dalykus pakankamai neatsakingai. Taip atsiranda domenai, neturintys nieko bendro su juose skelbiama veikla, oficialūs el. pašto adresai, su tais pačiais domenais neturintys nieko bendro, ir panašiai… Taip pat tenka bendrauti su žmonėmis bei įmonėmis, optimizuojančiomis įvairias IT sritis. Jei norite pagaliau atsirasti internete, ar bent optimizuoti savo veiklą, vertėtų pasikonsultuoti, kuria kryptimi jums judėti. Čia aš galiu padėti – pasiūlyti domeną, padėti apsispręsti, kokio puslapio jums reikia, padėti pasirinkti sistemą, su kuria reiks dirbti įmonės viduje. Ir galiu pasiūlyti kontaktus tų, kas tuos dalykus atliks profesionaliai. Kodėl negaliu visko padaryti pats? Nes aš tikiu, kad darbus turi atlikti tikri srities profesionalai, o ne tie, kurie „išmano viską“ (kas dažniausiai reiškia – nieko nuodugniai).

Jei kas galvojate, kad norėtų mano paslaugų, prašome kreiptis el. paštu: didysis [ant] vytautas [taškas] lt