Kas kiečiausias?

Nutariau padaryti apklausą, koks superherojus Lietuviams atrodo „kiečiausias“(most badass). JAV, kur komiksai itin populiarūs, šioje pozicijoje, ko gero, jau ilgai pirmauja Betmenas. Įdomu, kaip pas mus…

Taigi, kandidatai į kiečiausio titulą:

Superman’as

Imigrantas iš tolimos susprogusios planetos. Užaugintas Amerikoje fermerių ir nuolat kovojantis už tai, kas „teisinga“ bei „amerikietiška“. Netgi jo apranga – JAV vėliavos spalvų.

Kuo jis „kietas“. Praktiškai nepažeidžiamas. Be vargo gali išspardyt užpakalį beveik bet kam. Esant pirmai progai į darbą paleidžia kumščius. Turi krūvą įvairiausių galių: skraidymas, jėga, greitis, rentgeno spindulių bei lazerinė rega ir t.t.

Kuo jis „lievas“. Kadangi yra nepažeidžiamas, tai elgiasi arogantiškai ir kartais tikrai idiotiškai. Turi silpnybių – gimtosios planetos gabalėliai. Taip pat praranda galias, kai saulė tampa nebe geltona, bet raudona. Per daug teisingas.

Batman’as

Turtingos šeimos palikuonis, turėjęs galimybę pamatyti, kaip nužudomi jo tėvai. Tai jam padarė įtaką visam gyvenimui. Galiausiai jis tapo vienu nuožmiausių nusikaltėlių persekiotojų visame Gothame. Daugiau apie jį rašiau čia.

Kuo jis „kietas“. Kovų meistras. Itin protingas – beveik visą kovos su nusikaltėliais įrangą susikuria pats. Žino ne tik priešų, bet ir bendražygių silpnybes. Todėl visada turi su savimi kriptonito (Supermeno silpnybė) ir kitų panašių priemonių, jei kartais kuris nors jį išduotų.

Kuo jis „lievas“. Neturi jokių super galių – yra tiesiog paprastas gerai pasitreniravęs mirtingasis. Paranojikas – nepasitiki net artimiausiais bendražygiais (nors čia neaišku, ar trūkumas). Net ir didžiausio nusikaltėlio nenužudys.

Spiderman’as

Moksliukas, kuriam įkando radioaktyvus voras. Ko pasekoje jis pradėjo laipioti sienom, jausti pavojų bei tapo akivaizdžiai stipresnis.

Kuo jis „kietas“. Protingas – moksliukas, vienok. Vienas geriausiai treniruotų superherojų(nors viską pasiekė pats) Turi aštrų humoro jausmą – priešininkus įžeidinėja net tada, kai su jais kovoja, tuo juos dar labiau siutindamas.

Kuo jis „lievas“. Nuolat pergyvena dėl niekų ir nesugeba susitvarkyti gyvenimo. Paniškai slepia savo tikrąją asmenybę.

Wolverine’as

Mutantas, x-menas, gimęs XIX amžiuj. Jo žaizdos sugyja per akimirkas. Ši savybė taip pat jam neleidžia pasent. Nuo pat mutacijų pasireiškimo turi iš krumplių iššokančius „iešmus“. Tik vėliau, kai su juo buvo atlikinėjami eksperimentai ir visas skeletas tapo metalinis (adamantas – pats tvirčiausias išgalvotas metalas), tie nagai – tapo tikrai kieti.

Kuo jis „kietas“. Jis yra geriausias tame, ką daro. Bet tai, ką jis daro, nėra labai gražu. Kitaip sakant – jis yra tobula žudymo mašina (kai smegenys praplautos).

Kuo jis „lievas“. Pastoviai pergyvena dėl savo praeities, kurios normaliai ir neatsimena. Panašu, kad turi pykčio valdymo problemų.

Iron Man

Gavęs tėvo palikimą – ginklų gamybos korporaciją, toliau sėkmingai ją valdo. Laisvalaikiu kovoja su nusikaltėliais.

Kuo jis „kietas“. Nepadoriai turtingas ir protingas. Jo kostiumo technologijos lenkia karines ne vienais metais, ir atstoja beveik visą armiją. O pinigai leidžia finansuoti visą „keršytojų“ veiklą.

Kuo jis „lievas“. Turi problemų su alkoholiu. Lyg ir bando mest, bet nesėkmingai. Pataikauja valdžiai – jis palaikė sprendimą registruot visus superherojus, kas išprovokavo civilinį karą Marvel visatoje.

[poll id=”2″]

P.S. Jei kokio nerandat, pasiūlykit komentaruose 🙂

12 comments

 1. O kur DRĄSIUS?????

  Tikras Garliavos vaikis, anksčiau užsiėminėjęs kailiukų verslu, bet vėliau tapęs kažkokiu neaiškiu baditu, o dar vėliau – kovotoju su pedofilų “klanu”.

  Kuo jis “kietas” – turi violetinį megztuką, nušovė 2 žmones, gerą pusmetį slapstėsi pareigūnų panosėje.

  Kuo jis “lievas” – sugeba nužudyt 2 žmones, bet užspringsta žole. Išpiso savo vaiko motiną, kai tai buvo 16 – iki pedofilijos visai netoli. Sugebėjo visas santaupas išleisti ruošdamas medžiagą apie jo dukters tvirkinimą – 300 cd, kuriame po ~1h filmuotos medžiagos. Tai kiek jis tų santaupų turėjo???

 2. Ot, velnias… Pamiršau 😀 Na, bet šitam įraše figūruoja tik tie, apie kuriuos filmai yra 🙂 Nors apie Drąsių jau komiksas yra, filmas dar neišleistas 🙂

 3. Aišku betmenas. Vienintelis nemyžčioja dėl ko nors, kaip visi kiti. Jei paliūdi dėl savo tėvų, tai nepastebimai, ne taip kaip visi kiti dėl kokios mergiotės ar dar ko.

 4. Aš irgi manau, kad Betmenas – kiečiausias. Ko gero, stabiliausios psichikos asmuo šitam sąraše. Dar Wolverine’as būtų visai nieko, bet jis kažkoks pačiuožęs. Senatviniai marazmai jau 😀

 5. Aš tai už Sub Zero balsuoju, nežinau ar jis herojus koks tai, bet mortal kombat’e visad su juo lošiu!

 6. Sub Zero nelabai herojus – prie “blogiukų” priskiriamas. Ir be to – ne komiksinis 😛 O jiems, manau, bus atskira apklausa 🙂

 7. Optimus Prime, kiečiausias tiesiogine to žodžio prasme. 🙂
  “One shall stand, one shall fall”.

 8. Aš asmeniškai pasigedau Asterikso ir Obelikso, nors greičiausiai šitie veikėjai sunkiai klijuojasi prie esamų 🙂

 9. Tiesa – prie šitų jie nelabai klijuojasi, bet reiks kada padaryt ir apklausą su “alternatyviais” veikėjais

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *