Kiečiausia superherojų komanda

Na, visiem aišku, kad kiečiausia komanda- Lietuvos krepšinio rinktinė 🙂 Bet šįkart ne apie ją. Vėl noriu sužinoti mano skaitytojų (gaila, robotai nebalsuoja – būtų bent tris kartus daugiau balsų) nuomonę, kuri iš žymiausių superherojų komandų yra kiečiausia.

X-Men

Viena žymiausių ir populiariausių superherojų komandų, suformuota Profesoriaus Charles’o Xavier tam, kad įrodyti, jog mutantai nėra žmonijos priešai. Jos sudėtis nuolat keičiasi, bet kai kurie nariai daugiau mažiau pastovūs arba nuolat grįžta „namo“.

Kuo jie kieti? Visi herojai yra su super galiom. Nors žmonės jų nemėgsta, X-Menai vistiek kovoja už jų gerovę. Turi nežemiškos įrangos kovoms bei treniruotėms.

Kuo jie lievi? Nuolat verkšlena, kad žmonės jų nemėgsta.

Justice League of America

Žymiausia ir didžiausia DC Comics superherojų komanda. Prie jos ištakų stovėjo netgi Supermenas bei Betmenas. O taip pat ten nuolat sukasi nemaža dalis DC visatos herojų. Ši komanda taip pat turi filialą Europoje.

Kuo jie kieti? Na, jie turi Betmeną… Taip pat yra didelė ir galinga komanda.

Kuo jie lievi? Tai išyra dėl kokių asmeninių priežasčių, tai vėl susibėga… Nepastovūs kažkokie…

Fantastic Four

Kai R. Richards’as sukonstravo raketą ir su savo chebra išskrido į kosmosą (Gagarinas vistiek juos aplenkė), kažkokie kosminiai spinduliai juos apšvitino, ir jie visi gavo ypatingų galių. Ši komanda buvo sukurta kaip atsakas į JLA sukūrimą – tai pirmoji superherojų komanda Marvel visatoje.

Kuo jie kieti? Ko gero pastoviausia komanda. Beveik visi nariai susiję giminystės ryšiais (Mr. Fantastic yra vedęs Invisible Woman, kuri yra Human Torch sesuo). Taip pat pas juos yra vienas protingiausių planetos žmonių – Reed Richards (Mr. Fantastic).

Kuo jie lievi? Nors jie ir giminės beveik visi, nesutarimų neišvengia. „Civilinio karo“ metu beveik visi išsilakstė, nes nepritarė R. Richards’ui, kuris buvo vienas iš pritariančių herojų registracijai.

Avengers

Šioje komandoje susirinkę galingiausi Marvel superherojai. Netgi iš X-Men’ų ten kai kas (Wolverine) dalyvauja. Sudėtis nuolat keičiasi, bet esmė išlieka – susirenka galinga chebra tam, kad susidorotų su jėga, per stipria pavieniams. Nors vat Galactus’ą nugalėjo Fantastic Four.

Kuo jie kieti? Pas juos visada būna galingiausi planetos herojai.

Kuo jie lievi? Šiuo metu apsileido. Jų vardą naudoja surinkta blogiukų komanda, kur kiekvienas narys yra ne tas, kuo apsimeta.

Teen Titans

Paauglių bei suaugusių herojų padėjėjų komanda. Keletą kartų susibėgo kad kažką primušt ir nutarė suformuoti komandą. Realiai tai yra paauglių JLA, nes, ko gero, niekas nepriima prie suaugusių.

Kuo jie kieti? Dar vaikai, o jau patys kovoja prieš blogiukus. Šaunuoliai!

Kuo jie lievi? Na, jie vis tik vaikai… Taigi, paauglystės problemos neišvengiamos…

[poll id=”4″]

2 comments

  1. Man tai X-Men. Ne dėl to, kad jie „kietesni“ už kitus, o dėl to, kad labai suprantu jų darbo beviltiškumą. 😀 Daryti ką nors dėl žmonių, patiems būnant daugiau nei…

  2. Tiesa. X-Men – idealistai, iš to nieko gero negaunantys. Netgi pelnytos pagarbos neužsitarnauja. Bet stengiasi gi…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *