Specialistai

Pastebėjau tokį dalyką, kad mūsų tautiečiai yra praktiškai bet kokio dalyko specialistai.

Jei vyksta kokios krepšinio rungtynės, tai visi žiūrintys išmano apie tai, ką reikia daryti, geriau, nei tie, kurie aikštelėje. Kartais susidaro toks jausmas, kad bet kuris žiūrovas būtų 100 kartų geresnis treneris nei tas, kuris tuo metu užima tas pareigas.

Kai vyksta Eurovizija, ir mums eilinį kartą dėl neaišku kokių priežasčių nepasiseka, tai vėl pasipila milijonai komentarų, kad “vėl eilinį kartą š… pasiuntėm”. Nors kai daina buvo renkama, būtent tas š… gauna daugiausiai balsų. O išrinkus džiaugiamasi, kad “gera daina – gausim daug balsų”. Nors Eurovizijoj dainos kokybė jau nebe tokia ir reikšminga paskutniu metu. Spėju, net jei pasiųstumėm “dePhazz” (jie išreiškė pageidavimą), ir vėl nieko nelaimėtumėm, būtų kalta grupė.

Kalbant apie politiką – vėlgi tas pats. Visi žino, kaip reikai valdyt, ką reikia daryt, kad būtų geriau. Tačiau tik ne tie, kas valdžioje. Na, tarkim, kad valdžios atstovai ne visada geriausiai atstovauja, bet tai kas trukdo tiems “specialistams” kandidatuot? Kai kurie tokie gal ir nueina, bet tada jie automašitkai tampa tais, kurie nieko nebeišmano.

Krizės laikotarpiu madinga kalbėt apie ekonomiką. Ir čia tas pats. Visi tampa ekonomikos specialistais ir žino, ką reikia daryt, kad būtų geriau. Tačiau man kažkodėl atrodo, kad tai nėra taip paprasta…

2 comments

  1. Na, nebūtinai nepasitikintys. Bet tegu bent jau nevaidina profesionalų ten, kur nė velnio nesupranta. Bėda ta, kad tokie asmenys nesupranta, kad šneka nesąmonęs, bet diskutuot nelinkę – įsitikinę vien savo teisumu

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *