Migravimas: atlikta!

Jau rašiau, kad nutariau pabėgt iš blogr.lt blogofermos. Negaliu sakyt, kad buvo kažkokia svarbi piežastis tai padaryt, ar kad nepatiko paslauga, kurią ten teikė. Tiesiog, užkūręs rokiskiotautodailės puslapį (irgi panaudojau wordpress) pamačiau, kad čia galima padaryt dar daugiau visko. O man kartais įdomu pasikeist viską taip, kaip patinka.

To pavyzdys – puslapio išvaizda. Pirmomis dienomis kaitaliojau temas, ieškojau kokios įdomesnės. Buvau radęs keletą visai smagiai ir įdomiai atrodančių, bet buvau už jas sukritikuotas (per daug jau “bling bling” ), todėl paieškojau, ir radau dabartinę. Bet ir vėl teko pasikoreguot pagal save: nepatiko šone esantys 2 stulpeliai, padariau vieną; išsiverčiau lietuviškai; šoniniame stulpelyje vietoje “populiarūs įrašai” padariau “paskutiniai įrašai”… Nedaug, bet man taip atrodo maloniau 🙂

Ir dar viena priežastis, kodėl čia perėjau – stovi hostingas (pirkau tautodailininkams) apytuštis, tai kodėl nepanaudojus?

Dar vienas dalykas, nutikęs po migravimo – mane prijungė prie akl planetos. Taigi, reikės rašant apie atvirą kodą, labiau stengtis 🙂

Beje – surinkus senąjį mano blogo adresą, iškart bus nukreipiama čia. Nebent bus surinktas konkretaus įrašo adresas. Bet galvoju, gal ir juos peradresuot?

1 comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *